Internetowa wycena nieruchomości

wycenaDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygodnym narzędziem jest internet, dlatego też staramy się na bieżąco poprawiać naszą komunikację z klientami, szczególnie tą która zapośredniczona jest właśnie przez sieć. Aby nasza oferta była maksymalnie elastyczna i kompleksowa, uruchomiliśmy możliwość sporządzania wyceny online. Za pośrednictwem specjalnie opracowanej wyceniarki, nasi klienci mają więc możliwość samodzielnego oszacowania wartości posiadanego przez siebie majątku. Chociaż takie działanie w żaden sposób nie jest w stanie konkurować z profesjonalną dokumentacją sporządzaną przez rzeczoznawców majątkowych, może dać konkretne informacje odnośnie rentowności podejmowania dalszych działań. Wycena nieruchomości online sprawdzi się zatem szczególnie dobrze w przypadku tych osób, którym zależy przede wszystkim na ogólnym zorientowaniu się w obecnej sytuacji rynkowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby na podstawie regularnie gromadzonych przez nas informacji tworzyć wiarygodne bazy danych, stale aktualizowane o kolejne wiadomości. W taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić maksimum wiarygodności i regularnie rozbudowywać udostępnioną przez nas aplikację. Nasze jednostki badawcze nieustannie opracowują zaawansowane algorytmy wyceny sprawiając tym samym, że automatycznie przeprowadzane wyliczenia mają szansę na zachowanie parametrów podobnych do tych, które mogłyby pojawić się w przypadku kreowania profesjonalnej wyceny. Ze względów technologicznych - a także dobra naszych klientów - na chwilę obecną oferujemy wyłącznie szacowanie wartości mieszkań w przestrzeni największych polskich miast, w planach mamy już jednak rozbudowanie oprogramowania, pozwalającego na analizowanie danych dotyczących domów jednorodzinnych i lokali komercyjnych. Wszystkie wyniki uzyskiwane na podstawie wyliczeń wyceniarki są oczywiście wartościami hipotetycznymi, możliwe jest jednak ustalenie na ich podstawie przybliżonej ceny, którą w danym momencie można by uzyskać ze sprzedaży mieszkania.

Doskonale wiemy, że każda nieruchomość jest inna i każda wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też – mimo wszystko – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skonsultowania swoich wątpliwości z naszymi specjalistami. W zależności od oczekiwań klientów jesteśmy w stanie nie tylko dokonać profesjonalnej wyceny mieszkań, lokali komercyjnych, gruntów zielonych, działek pod zabudowę, kompleksów budowlanych oraz maszyn bezpośrednio związanych z konkretnym obiektem, ale także zapewnić stałe wsparcie zespołu doradców oraz analityków, nieustannie selekcjonujących dane napływające z rozmaitych źródeł branżowych. Wycena nieruchomości online jest więc jedną z pionierskich gałęzi branży nieruchomości, będących stale w trybie testowania. Jak jednak działa i w jaki sposób powinno się z niej korzystać?

Nasza wyceniarka uwzględnia konkretne czynniki cenotwórcze, mające bezpośredni wpływ na wartość lokali mieszkalnych, dlatego też klienci chcący z niej skorzystać zostają poproszeni o uzupełnienie konkretnych punktów z formularza. Spośród wielu kategorii wybraliśmy takie, które uznaliśmy za podstawowe i mające kluczowe znaczenie podczas wyceny. Żeby możliwe było wygenerowanie wiarygodnego wyniku niezbędne jest zatem podanie danych dotyczących dokładnego położenia mieszkania, rodzaju prawa użytkowania, ilości pomieszczeń, dokładnej powierzchni lokalu zapisanej w metrach kwadratowych, technologii wykonania budynku oraz roku jego powstawania, standardu wykończenia mieszkania a także jego lokalizacji względem budynku, w którym się znajduje. Chcąc jak najpełniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy funkcje wyceniarki o możliwość wydrukowania wyników w pliku .pdf oraz odnotowania stopnia wiarygodności szacowania. Na podstawie tak wygenerowanych informacji każdy zainteresowany ma możliwość samodzielnego podjęcia decyzji dotyczącej dalszego inwestowania w posiadaną przez siebie nieruchomość. Żeby jednak mieć całkowitą pewność, że dane podawane przez wyceniarkę w pełni odpowiadają stanowi rzeczywistemu, zachęcamy każdorazowo do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub też kontaktowania się z nami za pośrednictwem internetowego formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej.

nieruchomosciWycena nieruchomości online może się bowiem odbywać w ścisłej współpracy z naszymi doradcami, pomagającymi nakierować klientów na – ich zdaniem – najważniejsze czynniki istotne z perspektywy konkretnego obiektu. Chcemy podkreślić, że w chwili, kiedy konieczne staje się rozliczenie z podatku od spadku lub darowizny lub obliczenie kredytu hipotecznego na żądanie banku, niezbędna jest obecność rzeczoznawcy majątkowego, który jako urzędnik państwowy posiada wszelkie niezbędne narzędzia pozwalające na stworzenie kompletnej dokumentacji, honorowanej przez wszystkie instytucje państwowe. Ze względu jednak na to, że czasami naszymi klientami kieruje zwykła ciekawość, stworzona przez nas wyceniarka może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla – ciągle – niezdecydowanych.

Nasza propozycja z pewnością będzie też doskonałą alternatywą dla samodzielnego wyszukiwania ofert prezentujących podobne mieszkania przeznaczone na sprzedaż w tym samym czasie, które może okazać się wyjątkowo czasochłonne i kłopotliwe. Zachęcamy więc do czynnego uczestnictwa w procesie wyceny i sprawdzenia wartości posiadanego przez siebie mieszkania.

Partner

wechta

Kontakt